تکنولوژی

Wordle Answer 388 برای 12 ژوئیه: نکات و سرنخ های Wordle را اینجا ببینید

پاسخ Wordle 388 برای 12 ژوئیه: این نکات و سرنخ های Wordle را بررسی کنید تا به راحتی پازل را بشکنید.

پاسخ به Wordle 388 برای 11 ژوئیه: مبارزه با Wordle امروز؟ اگرچه این سخت ترین Wordle برای این ماه نیست، اما برخی از شما ممکن است هنوز با مشکل مواجه شوید. اگر برای شما هم سخت است، نگران نباشید، ما اینجا هستیم تا کمی کار را برای شما راحت کنیم. توجه داشته باشید که تنها شش تلاش برای حل یک کلمه 5 حرفی وجود دارد. و اگر تلاش‌ها را از دست بدهید، در نهایت می‌بازید و باید تا روز بعد صبر کنید تا دوباره باشگاه را انتخاب کنید. بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم از نکات و نکات Wordle ما کمک بگیرید و سپس از شانس خود برای شکستن Wordle 388 عاقلانه استفاده کنید.

نکات Wordle 388 برای 12 جولای

پاسخ وردل 5 حرفی امروز یک کلمه بسیار آشنا است که اغلب آن را می شنویم. به نظر می رسد که پس از چند روز پرتاب پازل های دشوار، بازی امروز Wordle را برای حفظ انگیزه بازیکنان آسان تر کرده است. نکات و نکات Wordle 388 را بررسی کنید.

همچنین بخوانید: به دنبال گوشی هوشمند هستید؟ برای بررسی موبایل یاب، اینجا را کلیک کنید.

وردل 388 سرنخ برای 12 جولای

1. کلمه Wordle 5 حرفی با N شروع و با حرف T ختم می شود.

2. کلمه امروزی یک مصوت دارد.

3. وردل امروزی یک اسم است.

مطلب پیشنهادی:  EToro برنامه تجارت هدست Apple Vision Pro، Meta Quest VR را می‌خواهد

4. مصوت در جایگاه دوم قرار می گیرد.

5. مهمترین نکته – برای اشاره به یک دوره خاص استفاده می شود.

تقریباً جواب را فاش کردیم، نه! ما به شما نکات و سرنخ‌های Wordle 388 را داده‌ایم تا همه 5 صندوق پستی را سبز کنید. با این حال، اگر هنوز نمی توانید آن را بفهمید، می توانید به زیر بروید تا راه حل وردل امروز را بررسی کنید.

پاسخ به Wordle 388 برای 12 جولای

هشدار اسپویلر! اگر وردل امروزی را امتحان نکرده‌اید، دیگر مطالعه نکنید زیرا بازی شما را خراب می‌کند. ما به شما توصیه می کنیم ابتدا خودتان آن را با کمک نکات و نکات ما امتحان کنید. با این حال، اگر قبلاً تسلیم شده اید و نمی خواهید تلاش کنید، زیر را بخوانید.

پاسخ Wordle 388 NIGHT است. این اسمی است که معمولاً برای نشان دادن دوره غروب آفتاب تا طلوع خورشید استفاده می شود و همچنین متضاد روز است.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا