تکنولوژیکامپیوترگجتموبایل

برای یادگیری وردپرس چه چیزهایی لازم است

برای یادگیری وردپرس چه چیزهایی لازم است و پیش نیاز یادگیری وردپرس چیست؟ در این مقاله تمام پیش نیازهای وردپرس را بررسی می کنیم. پیش نیاز وردپرس برای راه اندازی سایت، منابع سخت افزاری و هزنه ها و مدت زمان لازم برای یادگیری وردپرس و بسیاری موارد دیگر را در ادامه بررسی می کنیم. با دیجیتال تو مرجع وردپرس ایران همراه شوید.

برای یادگیری وردپرس چه چیزهایی لازم است

تمام آن چیزی که برای یادگیری وردپرس لازم است به فهرست زیر خلاصه می شود. ابتدا چک لیست موارد را در اختیار شما قرار می دهیم.

سپس در مورد جزئیات هر کدام که مثلا چه نوع کامپیوتری یا چه نوع اینترنتی و مواردی مثل این بیشتر توضیخ می دهیم.

برای یادگیری وردپرس چه چیزهایی لازم است

چک لیست پیش نیاز های یادگیری وردپرس

 1. کامپیوتر یا لپ تاپ
 2. اینترنت
 3. علاقه
 4. زمان برای یادگیری
 5. تمرین و پشتکار

1- سیستم مورد نیاز وردپرس چیست؟

در مورد سیستم سخت افزاری و تجهیزات مورد نیاز برای طراحی سایت نیز سوالات زیادی در شروع کار مطرح است. خیلی از کاربران برای اینکه کامپیوتر یا لپ تاپ مناسبی ندارند از ورود به مسیر یادگیری وردپرس خودداری می کنند.

چنین موضوعی اشتباه است و در توضیحات بعدی می خواهیم خیال شما را در این مورد راحت کنیم.

وردپرس یک نرم افزار تحت وب است و کار با این سیستم نیاز به هیچ کامپیوتر یا لپ تاپ پیشرفته ای ندارد. همین که یک کامپیوتر یا لپ تاپ داشته باشید که به اینترنت متصل شود همه پیش نیاز های ضروری را در اختیار دارید. حتی اگر سیستم شما بیش از 10 سال عمر دارد جای نگرانی نیست. اگر این سیستم هنوز روشن می شود و امکان اتصال به اینترنت دارد می توانید کار را شروع کنید.

کامپیوتر یا لپ تاپ یا موبایل؟ کدام برای وردپرس بهتر است؟

هیچ فرقی نمی کند که از لپ تاپ استفاده می کنید یا کامپیوتر. چون در واقع لپ تاپ یک نوع کامپیوتر قابل حمل است. اما استفاده از موبایل برای طراحی سایت با وردپرس توصیه نمی شود. اگرچه امکان طراحی سایت بدون کدنویسی با موبایل های هوشمند امروزی امکان پذیر است اما با توجه به صفحه نمایش کوچک این کار اصلا توصیه نمی شود. پس در مورد تجهیزات سخت افزاری پیش نیاز وردپرس توصیه ما این است که حتما از یک لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده کنید.

2- اینترنت مورد نیاز برای طراحی سایت با وردپرس؟

برای اینکه با وردپرس کار کنید و سایت بسازید لازم است نرم افزارهایی را دانلود کنید و به اینترنت نیاز دارید. اما برای آموزش تنها نیاز شما به اینترنت در حد همین دانلود برخی ابزارها است. پس به اینترنت خیلی قدرتمندی نیاز نیست. همین که اینترنت شما برای نیازهای روزانه وبگردی و شبکه های اجتماعی پاسخگو باشد کافی است.

اگر بخواهید یک سرعت اینترنت حداقلی برای شما مشخص کنیم شاید 128 kbps اینترنت کافی باشد. ولی معمولا این روزها سرعت های به مراتب بیشتر در خانه های شما استفاده می شود.

3- علاقه به یادگیری وردپرس ضروری است

برای آموزش هر مهارت جدیدی علاقه مهمترین چیز است. اگر علاقه به یادگیری وردپرس و طراحی سایت بدون کدنویسی داشته باشید مسیر یادگیری وردپرس برای شما شیرین تر می شود. همچنین فرآیند آموزش در حوزه ای که به آن علاقه مند هستید سریعتر پیش خواهد رفت و موفقیت نزدیک تر می شود.

4- مدت زمان لازم برای یادگیری وردپرس چقدر است؟

آموزش وردپرس مقدماتی کمتر از چند ساعت آموزش نیاز دارد. پس با یک آموزش سریع وردپرس می توانید وارد مسیر طراحی سایت بدون کدنویسی شوید. اما این شروع کار است و مسیر یادگیری وردپرس و ابزارهای آن همیشه به روی شما باز است. وردپرس آن قدر امکانات دارد و قدرتمند است که همیشه برای یادگیری بیشتر می توانید زمان بگذارید و حرفه ای تر شوید.

5- تمرین و پشتکار چیزی که برای یادگیری لازم است

صرفا گذاشتن زمان برای یادگیری و مشاهده آموزش کافی نیست. یادگیری وردپرس موضوعی عملی است و با تمرین و کار عملی است که می توانید بر وردپرس مسلط شوید. آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی زمانی موفقیت آمیز است که با تمرین و پشتکار موارد را اجرایی کنید.

سوالات متداول در یادگیری وردپرس

 • مسیر یادگیری وردپرس
 • مدت زمان یادگیری وردپرس
 • پیش نیاز یادگیری وردپرس
 • مراحل یادگیری وردپرس
 • یادگیری وردپرس چقدر زمان میبرد
 • برای یادگیری وردپرس از کجا شروع کنیم
 • برای یادگیری وردپرس چه چیزهایی لازم است
 • نقشه راه یادگیری وردپرس
 • یادگیری wordpress

مطلب پیشنهادی: آموزش صفر تا صد طراحی سایت با وردپرس رایگان / قالب وودمارت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا