تکنولوژی

نحوه کسب درآمد و ایجاد کسب و کار YouTube

حداکثر ۸ روش مختلف برای درآمدزایی سازندگان در هند در YouTube وجود دارد.

حتماً افراد زیادی را دیده اید که در یوتیوب کسب درآمد می کنند و تعجب خواهید کرد که چگونه این کار را انجام می دهند. خوب، اگر هدف شما این است، پس نحوه کسب درآمد و ایجاد کسب و کار YouTube خود را بیابید. خلاقان و هنرمندان هندی توانسته‌اند خلاقیت خود را بر اساس ارائه‌شده توسط YouTube به مشاغلی قابل دوام تبدیل کنند. کارشناسان Oxford Economics تخمین زده‌اند که اکوسیستم سازنده YouTube در سال 2020 6800 کرور به تولید ناخالص داخلی هند کمک کرده است. YouTube با برنامه شریک YouTube خود (YPP) درآمد را مستقیماً با سازندگان به اشتراک می‌گذارد.

حداکثر ۸ روش مختلف برای درآمدزایی سازندگان در هند در YouTube وجود دارد. این تضمین می‌کند که تعداد کانال‌های یوتیوب 50 میلیون تومان درآمد داشته باشند. 100 هزار یا بیشتر درآمد بیش از 60 درصد رشد سال به سال (از ژوئن 2021) است. چگونه یک قطعه از اکشن را بگیریم؟

تبلیغات پایه جریان درآمد سازندگان بوده و همچنان راه اصلی درآمد سازندگان در YouTube است. پس از گنجاندن در برنامه شریک YouTube (YPP)، سازندگان می‌توانند تصمیم بگیرند که در کدام ویدیوها تبلیغات قرار دهند.

YouTube Premium یک سرویس اشتراک پولی است که به اعضا محتوای بدون آگهی، پخش پس‌زمینه، بارگیری و دسترسی ممتاز به برنامه YouTube Music را ارائه می‌دهد.

با عضویت در کانال، سازندگان می‌توانند مزایا و محتوای انحصاری را به بینندگانی که به عنوان عضوی که ماهانه پرداخت می‌کنند به کانال آنها با قیمت‌های تعیین‌شده توسط سازنده می‌پیوندند، ارائه دهند. سازندگان می توانند از عضویت در کانال برای به اشتراک گذاشتن ویدیوهای آموزشی منحصر به فرد، دسترسی انحصاری به محتوا در موضوعات مرتبط با مخاطبان خود استفاده کنند.

مطلب پیشنهادی:  دانشمندان مشاهدات منحصر به فرد کاسینی از حلقه های زحل را جمع آوری می کنند

طرفدارانی که پخش‌های زنده و اولین نمایش‌ها را تماشا می‌کنند می‌توانند Super Chat را خریداری کنند: پیامی برجسته در جریان گپ که از بین جمعیت متمایز است تا توجه بیشتری را به خالق مورد علاقه‌شان جلب کند. به عنوان مثال: بسیاری از سازندگان برتر بازی ما، از جمله Dynamo Gaming، MortaL و Gamerfleet، استریم‌های زنده خود را به سطح بالاتری رسانده‌اند و در حین کسب درآمد از کانال خود، تجربه‌های همه‌جانبه و تعاملی را برای مخاطبان خود ایجاد می‌کنند.

تشکر فوق‌العاده به طرفداران امکان می‌دهد از کانال‌های مورد علاقه‌شان حمایت کنند و در عین حال به سازندگان اجازه دسترسی به منبع درآمد جدیدی را می‌دهد. بینندگان همچنین می توانند از طریق Super Thanks، جدیدترین عضو خانواده Supers، از ویدیوهای آپلود شده تشکر کرده و به آنها امتیاز دهند. به عنوان یک امتیاز اضافی، طرفداران یک نظر واضح و رنگارنگ دریافت می کنند تا خریدی را که سازندگان می توانند به آن پاسخ دهند برجسته کنند.

یکی دیگر از راه‌هایی که دنبال‌کنندگان می‌توانند در طول نمایش‌ها و نمایش‌های زنده حمایت کنند، Super Stickers است که به طرفداران اجازه می‌دهد یک برچسب سرگرم‌کننده بخرند که برجسته باشد. ما سازندگانی مانند Payal Gaming، Natasha Gaming و Curlbury را دیده‌ایم که از Super Stickers برای تأثیرگذاری عالی استفاده می‌کنند.

قفسه کالا به کانال‌ها اجازه می‌دهد تا کالاهای مارک رسمی خود را مستقیماً در صفحه تماشای YouTube خود نمایش دهند. سازندگان می توانند از بین 30 خرده فروش مختلف در سراسر جهان یکی را انتخاب کنند.

Shorts Fund: شورت ها روزانه 30 میلیارد بازدید ایجاد می کنند، با 1.5 میلیارد کاربر ماهانه که وارد شده اند و Shorts را تماشا می کنند. سازندگان و هنرمندان می توانند از Shorts برای ارتباط با طرفداران در سراسر جهان (جادوگران آشپزی، نوازندگان، سرگرمی ها و غیره) استفاده کنند. صندوق YouTube Shorts صندوقی 100 میلیون دلاری برای پاداش دادن به سازندگان برای تعهدشان به ایجاد شورت های خلاقانه و اصلی است.

مطلب پیشنهادی:  اپل WWDC 2023: آیا باید iOS 17 بتا را دانلود کنید یا منتظر نسخه پایدار باشید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا