تکنولوژی

نخست وزیر نارندرا مودی با بیل گیتس ملاقات می کند، بحث در مورد هوش مصنوعی برای منافع عمومی در کانون توجه قرار می گیرد

نخست‌وزیر نارندرا مودی و بیل گیتس، نیکوکار، گفت‌وگویی با محوریت استفاده از قدرت هوش مصنوعی (AI) برای منافع بیشتر جامعه برگزار کردند.

رهبران تعهد مشترک خود را به بخش هایی که پتانسیل بهبود سیاره و ارتقای میلیون ها نفر در سراسر جهان را دارند، ابراز کردند.

“یک جلسه واقعا فوق العاده! نخست‌وزیر مودی در یک پست X گفت: بحث در مورد بخش‌هایی که سیاره ما را بهتر می‌کنند و میلیون‌ها نفر را در سرتاسر جهان توانمند می‌سازند، همیشه لذت بخش است.

این دو همچنین درباره DPI، توسعه تحت رهبری زنان بحث کردند. گیتس، بنیانگذار مایکروسافت نیز درس های آموخته شده از هند و گسترش آنها در سراسر جهان را برجسته کرد.

“همیشه برای ملاقات با Narendramodi الهام بخش بود و چیزهای زیادی برای بحث وجود داشت. ما در مورد هوش مصنوعی برای منافع عمومی صحبت کردیم. DPI; توسعه به رهبری زنان؛ نوآوری در کشاورزی، بهداشت و سازگاری با آب و هوا؛ بیل گیتس در X پست کرد و چگونه می‌توانیم از هند به دنیا درس بیاوریم.

پیش از این، این نیکوکار همچنین با وزیر امور خارجه اس جایشاناکار ملاقات کرد. رهبران دو کشور در جریان دیدار روز پنجشنبه نیز به تبادل کتاب پرداختند.

جیشانکار در پستی در X عکسی از او و گیتس در حال عکس گرفتن با کتاب های مربوطه خود به اشتراک گذاشت.

تبادل کتاب خوب با @BillGates. و گفتگوی عالی،” جایشانکار نوشت.

بیل گیتس که در حال بازدید از هند است، روز سه شنبه وارد بوبانسوار پایتخت اودیشا شد. (ANI)

یک چیز دیگر! ما اکنون در کانال های واتس اپ هستیم! ما را در آنجا دنبال کنید تا هیچ به روز رسانی دنیای فناوری را از دست ندهید. برای دنبال کردن کانال واتساپ HT Tech کلیک کنید اینجا برای پیوستن به هم اکنون!

مطلب پیشنهادی:  چین قصد دارد تا سال 2030 فضانوردانی را روی ماه داشته باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا