تکنولوژی

چاپ درب منزل شما تحویل داده می شود! BlinkIt متعلق به Zomato یک سرویس جدید عجیب و غریب را اعلام می کند

خدمات تحویل چاپ توسط برنامه BlinkIt متعلق به Zomato راه اندازی شد. شما می‌توانید از هرجایی پرینت بگیرید، در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

خدمات تحویل چاپ اینجاست! این گوشی هوشمند تاکنون امکان سفارش و دریافت آنلاین غذا، خواربار، پیک و موارد دیگر را فراهم کرده است. BlinkIt اکنون سرویسی را راه اندازی کرده است که چاپ را از هر کجا به شما تحویل می دهد. این پلت فرم که متعلق به Zomato است، پرینت اسناد را به درب منزل یا آدرس مشخص شده شما تحویل می دهد. این سرویس برای کسانی که به طور ناگهانی به یک نسخه کاغذی از سند خود نیاز دارند و به چاپگر یا فروشگاه ثابت دسترسی ندارند مفید خواهد بود.

در حال حاضر، ما در Blinkit چاپ را در چند دقیقه در چندین منطقه ارائه می دهیم. جیتش گوئل، مدیر محصول در Blinkit گفت: من هرگز چاپگری در خانه نداشته‌ام و تهیه آن از یک کافه سایبری یا کتابخانه، همسایه‌ها یا دفاتر همیشه دست و پا گیر بوده است، به خصوص زمانی که به زمان‌های پایانی نزدیک می‌شود. هیچ حداقل سفارشی در اینجا وجود ندارد – حتی می توانید یک چاپ تک برگ سفارش دهید و BlinkI همان را تحویل می دهد.

BlinkI برای ارائه چاپ به درب منزل شما

گفته می شود که برای این سرویس، Blinkit یک روپیه هزینه دارد. 9 در هر صفحه برای اسناد سیاه و سفید. برای چاپ رنگی باید 100 میلیون تومان بپردازید. 19 در حال چاپ. بعلاوه، BlinkIt هزینه تحویل روپیه را دریافت خواهد کرد. 25. این به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست، اما راحتی تحویل فوری پرینت بی نظیر است.

مطلب پیشنهادی:  ایوان اشپیگل، اسنپ، متاورس را مورد انتقاد قرار می دهد و دیدگاه AR خودش را به نمایش می گذارد

اگر می‌خواهید چگونه سند خود را برای چاپ بفرستید، فرآیند بسیار ساده است. کاربران می توانند سند را از طریق برنامه Blinkit آپلود کنند. پس از آپلود، می توانید مشخصات چاپ خود را انتخاب کرده و پرداخت کنید. سپس پرینت تحویل داده خواهد شد. هیچ اشاره ای به این که چقدر سریع می توانید چاپ را به درب منزل خود برسانید وجود ندارد، اما BlinkI می گوید تحویل در چند دقیقه انجام می شود. BlinkI می گوید که سند آپلود شده پس از پرینت از سرور خود حذف می شود. ضمناً سند در پاکت مهر و موم شده تحویل خواهد شد.

شما فقط باید فایل را آپلود کنید و ما آن را در عرض چند دقیقه به شما تحویل خواهیم داد. هیچ دخالت دستی در چاپ وجود ندارد و ما فایل آپلود شده را به محض چاپ حذف می کنیم.

در حال حاضر گفته می‌شود که این سرویس فقط در Gurugram فعال است و باید دید که تا چه زمانی BlinkI می‌تواند همین کار را به سایر مناطق ارائه دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا